گروه طراحی، چاپ و غرفه آرایی ایرانا

گروه طراحی، چاپ و تبلیغات ایرانا متعهد در انجام کلیه خدمات طراحی، چاپ و تبلیغات در سراسر کشور آماده همکاری با همه نیروها و ارگان های مختلف در سراسر کشور می باشد. از افتخارات این شرکت همکاری با سازمان تامین اجتماعی ناحیه 3 و 5، استان اصفهان، سازمان علوم پزشکی اصفهان و ... در استان اصفهان و علوم پزشکی استان فارس، اداره آموزش و پرورش استان فارس، شهرداری بوشهر، دانشگاه آزاد بروجن و ... در شهرستان می باشد. خدمات این شرکت عبارتند از: طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور، طراحی و چاپ ساک دستی، طراحی و چاپ تقویم، طراحی و چاپ پوستر، طراحی و چاپ جعبه و کارتن، طراحی و چاپ پاکت در سایز های مختلف، طراحی و چاپ تراکت، طراحی و چاپ سربرگ، طراحی و چاپ کارت ویزیت، طراحی و چاپ ست اداری، طراحی و چاپ پوشه، طراحی و چاپ فولدر، طراحی و چاپ مجله، طراحی و چاپ نشریه، طراحی و چاپ فاکتور و قبض رسید، چاپ کتاب، تایپ و صفحه بندی کتاب، اخذ فیپا و شابک جهت چاپ از ارشاد، و همچنین صنعت غرفه آرایی نمایشگاه های بین المللی در سرتاسر کشور ...
امید است که بتوانیم همکاری گرم و صمیمانه ای با شما دوست و همراه عزیز داشته باشیم

تاسیس چاپ ایران مصداق کاملی از نیاز استان اصفهان در سال ۱۳۳۸ رقم می خورد. درآن زمان جواد گلستانیان موسس چاپ ایران بنابر نیاز مبرم این استان و کمبود واحدی مستقل برای انجام امور چاپ تصمیم به تأسیس چاپخانه ای مجهز و کامل با امکانات روز دنیا با پشتوانه قرارداد های از قبل منعقد شده فی مابین ریسندگی و بافندگی کاشان ( دارای 5000 نفر پرسنل )، روزنامه عصر اصفهان، مؤسسات و مراکز اصلی استان و کشور به عنوان پنجمین چاپخانه استان شروع به کار نمود. با توجه به تصمیم گیری های صحیح، این مجموعه از بدو افتتاح با ظرفیتی بالغ بر دوشیفت کاری و با ماشین آلات مجهز در ابعاد دوورق الی نیم ورق با مجموع هشت دستگاه و مشغول شدن 22 نفر پرسنل ماهر فعالیت خود را در اصفهان آغاز نمود. با توجه به فعالیت های صحیح و به موقع مدیریت این چاپخانه روز به روز بر حجم کاری این مجموعه اضافه شد تا به عنوان یکی از ستون های اصلی چاپ استان نزد خاص و عام شناخته شود. طبق نظر مدیریت، پسر دوم جواد گلستانیان که علاقه وافر و در خور ستایش به این فن و حرفه ی ارزشمند داشت به عنوان یکی دیگر از اعضای اصلی این مجموعه شروع به فعالیت نمود تا با توجه به داشتن دیدی نو و پر توان بتواند تصمیم گیری های جدید و به روز تری برای هر چه سریعتر گام برداشتن این مجموعه ی پر قدمت بردارد و مهم تر از آن تکیه گاه محکمی برای پدر خویش در انجام امور این مرکز باشد.

درسال 1367 با فوت جواد گلستانیان پسر ایشان حمیدرضا گلستانیان تنها جانشین با لیاقت و با تدبیر وی در اولین اقدام پیشبردی به شراکت پدر خویش با شریکش خاتمه داد تا خود به تنهایی عهده دار اداره امور این مجموعه باشد. وی در طول این سال ها با برنده شدن در مناقصات متعدد همچنان همانند گذشته توانست تعهد، کیفیت و دقت را به دنبال نام چاپ ایران پر رنگ تر نماید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و هر چه مدرنیته تر شدن این صنعت مدیریت با توجه به تقاضای مشتریان تصمیم به سرمایه گذاری مجدد دراین مجموعه نمود. درسال 1388 بنا بر عقد قرارداد فی ما بین شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری شرکت هایدلبرگ در ایران و مدیریت چاپ ایران، این مجموعه اقدام به نصب ماشین آلات جدید روز دنیا از کشور آلمان نمود. وی در جهت تکمیل روند پیشرفت و بهره گیری از نیروهای جوان و خوش فکر، با کمک پسر ارشد خود مهندس آرش گلستانیان اقدام به تأسیس دفتر مرکزی با دو هدف آتلیه فوق حرفه ای طراحی گرافیک و مدیریت پیشبرد نوین چاپ از طریق سایت حرفه ای و هوشمند با رویکرد کاهش زمان-هزینه و افزایش راندمان تولید-کیفیت نموده است. امید است روند پیشرفت همچنان همانند قبل اما با سرعت روز افزون تری ادامه یابد.

مدیریت چاپ ایران