ارائه خدمات طراحی توسط گروه طراحی، چاپ و غرفه آرایی ایرانا

گروه طراحی، چاپ و غرفه آرایی  ایرانا با بهره گیری ازطراحان مجرب توانسته رضایت هرچه بیشتر مخاطبان را جلب نمایند.

دراین واحد چندین گرافیست مشغول به کار بوده که با نگاه های مختلف خود توانسته اند اتاق فکری پویا با اعضایی خلاق تشکیل دهند،تا قبل از اجرای هرطرح، از یک خرد جمعی جهت خلق ایده استفاده نمایند.

در یک اثر گرافیکی که جنبه های هنرمندانه یا Artistic در آن غالب است، زیبایی شناسی و قواعد استاتیک نقش نخست را برعهده دارد. یعنی همه عناصر طرح در استخدام زیبایی قرار می گیرند. به بیان واضح تر، همه چیز به گونه ای در کار می آید که نه فقط نگاه مخاطب را، بلکه دل او را نیز برباید.

اما درگرافیک تبلیغاتی، با اینکه عامل زیبایی نیز از ارکان اثر به حساب می آید، لذا همه عناصر تصویر، اعم از متن، رنگ، ابعاد، عکس و... به گونه ای سازماندهی می شوند که نگاه مخاطب را بتوان تصرف کرد.

یکی از شاخصه های این واحد متخصص بودن در گرافیک تبلیغاتی است. بدین معنی که همکاران ما علاوه بر تحصیلات آکادمیک در گرافیک هنری و شناخت مبانی طراحی و رنگ و...، به واسطه تجربه کاری و تمرکز در تبلیغات، متخصص گرافیک تبلیغاتی نیز می باشند، پس در این واحد، از گرافیست های آشنا به دنیای تبلیغات بهره می بریم که بدیهی است که با دنیای چاپ (افست، دیجیتال)، دنیای رسانه های تبلیغاتی وخواص آنها، زمان های تبلیغات و....آشنایی دارند.

سازمان ها برای شروع فعالیت خود در ابتدای کار به کمک شرکت های تبلیغاتی وگروه های تخصصی گرافیکی، برای داشتن یک هویت بصری یکسان، اقدام به تهیه یک "دفترچه برند" یا "Gauideline " می نمایند که در آن حدود و ثغور تمام عناصر و از نگاه طراحی نیز، درصد و نسبت رنگ ها، اندازه و جایگاه لوگو، قالب کلی محصولات و...  مشخص می گردد که شرکت ایرانا آمادگی خود را در ارائه این خدمت اعلام می دارد.

با توجه به اینکه گرافیک تبلیغاتی ابعاد مختلفی دارد که توجه به آن ابعاد، موجب خلق اثری مناسب تر می گردد، از جمله: مناسبات و خصوصیات هرصنعت، خصوصیات برند و رقبا، محدودیت های هررسانه و سلیقه مشتری. که طراح با شناخت آنها اقدام به طراحی می نماید.

به همین لحاظ در این واحد، نمونه کار و نگاه چند گرافیست را با ارائه طرح های گذشته به سفارش دهنده ارائه می گردد تا نزدیکترین نگاه به سلیقه سفارش دهنده انتخاب شده و پس از مشورت در اتاق فکر "اجرای طرح" به طراح انتخابی سپرده شود.

طرح سفارشی در 2 اتود به سفارش دهنده داده خواهد شد و ایشان می بایست ظرف 3 نوبت ادیت در طرح های پیشنهادی طرح خود را فاینال نماید.