چینش سازه های نمایشگاهی
بازگشت 36 یک‌شنبه 24 آبان 1394

چینش سازه های نمایشگاهی

هنگام چینش سازه های غرفه های نمایشگاهی خود به جانمایی وی آی پی و قسمت های مهم و خصوصی غرفه خود توجه کافی داشته باشید. توصیه می گردد قسمت وی آی پی (VIP) خود را به صورت محصور و دور از دسترس همه بازدیدکنندگان قرار دهید تا بتوانید جلسات خصوصی خود را با آرامش هر چه تمامتر برگزار نمایید. جانمایی کانترهای خود را ترجیحاً در تمام اضلاع غرفه در صورت نیاز قرار دهید تا بتوانید سهم بیشتری را از بازدیدکنندگان در غرفه خود داشته باشید. نورپردازی غرفه را با توجه به نور سالن نمایشگاه انتخاب نمایید زیرا نورهای متفاوت با نور اصلی می تواند سهم قابل توجهی را در جذب بازدیدکننده برای غرفه شما لحاظ نماید. رنگ های موجود در غرفه را با توجه به محصول یا خدمات ارائه شده خود انتخاب نمایید زیرا رنگ غرفه سهم بارزی را در جذب بازدید کننده به سمت غرفه شما ایفا می نماید.

اگر محصولات ارائه شده شما در غرفه به رنگ سفید می باشد احتمالاً رنگ سفید رنگ خوبی برای غرفه نمایشگاهی شما نمی باشد، سعی کنید از رنگ های متفاوت و گرم در جاهایی از غرفه خود استفاده نمایید.

سعی نمایید در جاهایی از غرفه که زیاد رفت و آمد دارید از رنگ های روشن استفاده ننمایید زیرا غرفه شما از جنس چوب رنگ شده می باشد و با کمترین تماس دست و یا شی‌ء های گوناگون با آن رنگ و یا خراش پیدا می کند.

لایت باکس ها و تابلوهای خود را در فاصله قابل قبولی از زمین قرار دهید تا هنگامی که پرسنل و یا بازدیدکنندگان شما در جلوی آن قرار می گیرند قابل دید برای سایرین باشد.