راهکارهای ایرانا برای سلامتی شما عزیزان در دوران همه گیری ویروس کرونا

گروه طراحی و چاپ آنلاین ایرانا اقدامات ذیل را به منظور حفظ سلامتی شما کاربران عزیز فراهم نموده است. امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی، شرایط زندگی ایمن و سالمی را برای خود و اعضاء خانواده فراهم نماییم.

اقدامات پیشگیرانه ایرانا برای جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا به شرح ذیل می باشد:

۱- واحد سفارشات: کلیه مراحل دریافت سفارشات، صدور فاکتور، دریافت نمونه کار، بررسی فایل های از پیش طراحی شده به صورت غیر حضوری می باشد. فقط کافی است از طریق راه های ارتباطی ذیل با ما در ارتباط باشید.

۰۳۱۹۵۰۱۳۵۲۵,۶

تلفن مستقیم سفارشات

۰۹۲۱۵۹۳۵۸۵۵

شماره واتس اپ ارتباط با ایرانا

۰۹۲۱۵۹۳۵۸۵۵

شماره تلگرام ارتباط با ایرانا

iranprinting@gmail.com

ایمیل جهت ارسال فایل

Online Chat

چت آنلاین

۲- واحد طراحی: طراحی و فرم بندی کلیه محصولات چاپ افست به صورت غیر حضوری: کاربران عزیز، طراحان ایرانا این آمادگی را دارند که به صورت غیر حضوری و خارج از ساعات اداری مجموعه، طراحی های شما را انجام دهند و پس از تایید شما عزیزان برای واحد چاپ ارسال نمایند.

۳- واحد چاپ: به دلیل تماس فیزیکی پرسنل ایرانا با محصولات چاپی شما، تمامی تست های پزشکی لازم از پرسنل ایرانا گرفته شده است و در صحت سلامت کامل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. تمامی محصولات، درون بسته بندی های چندلایه و به صورت مقاوم انجام می گردد که در حین ارسال سفارشات، محصولات شما از هر لحاظ ایمن باقی بمانند.

۴- واحد ارسال سفارشات: در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشید، سفارشات برای شما عزیزان ارسال می گردد.

ایرانا با رعایت پروتکل های بهداشتی، تمام تلاش خود را  برای حفظ سلامتی شما عزیزان به کار می گیرد، خواهشمند است در صورت اطلاع از نقض هر کدام از موارد مصوب شده، مورد مربوطه را به مدیریت مجموعه انتقال دهید.