راهنمای ثبت سفارش

۱. ورود:

در ابتدا جهت ورود به سایت، با تکمیل اطلاعات در صفحه ثبت نام، در سایت عضو شوید. در صورتی که هنگام ورود اطلاعات با پیام “شماره موبایل وارد شده قبلا در سایت ثبت شده است”. مواجه شدید، فقط کافی است بازیابی رمز عبور را بزنید و پس از تعیین رمز عبور جدید، وارد سایت شوید. زیرا شماره شما قبلا توسط واحد فروش ایرانا در سامانه ثبت شده است.

۲. تیکت ها:

. ارسال تیکت پشتیبانی: در این قسمت شما می توانید متناسب با موضوعی که مدنظرتون هست به یکی از بخش های مختلف تیکت ارسال کنید. بخش فروش، استعلام قیمت، پیگیری سفارشات و …

. تیکت ها: در این قسمت می توانید وضعیت تیکت هایی که ارسال کردید را مشاهده نمایید.

۳. سفارشات:

. ثبت سفارش: در این قسمت می توانید محصول مورد نظر را ثبت کنید. در این مرحله تک تک فیلدهای اجباری را تکمیل کنید و فایل طراحی را آپلود نمایید. خطوط راهنما یا نقشه قالب منطبق شده روی فایل طراحی را هنگام آپلود شدن فایل، حتما بررسی نمایید.

تذکر در خصوص مشخصات فایل برای آپلود صحیح:

.. پسوند JPEG

.. رزولیشن ۳۰۰ پیکسل بر اینچ

.. مد رنگ طراحی CMYK و عمق ۸ بیت
پس از تکمیل تمامی موارد و تایید دستورالعمل طراحی، دکمه “تکمیل سفارش” را کلیک کنید.

تذکر مهم: حتما فایل راهنمای طراحی و راهنمای زمان تحویل را قبل از آپلود فایل چاپ، مطالعه کنید. به دلیل مکانیزه بودن فرایند فرم بندی و ارسال برای چاپ، در صورت رعایت نکردن قوانین طراحی، مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده شخص سفارش دهنده می باشد.

. گزارش سفارشات: در این قسمت شما می توانید با انتخاب بازه زمانی، تمامی سفارشات خود را مشاهده کنید یا از لیست سفارشات، چاپ بگیرید.
. پیش فاکتورها: در این قسمت می توانید پیش فاکتورهایی که ثبت شده اند را مشاهده نمایید. در صورتی که پیش فاکتور شما هنوز معتبر باشد، لینک پرداخت فعال است و با پرداخت مبلغ تعیین شده خرید شما تکمیل می شود، از این پس می توانید در قسمت گزارش سفارشات، این سفارش را بررسی نمایید و دیگر در قسمت پیش فاکتورها قابل مشاهده نیست.

۴. امور مالی:

. صورت حساب: در این قسمت می توانید صورت حساب کلی سفارشات خود را مشاهده کنید.
. افزایش موجودی: در این قسمت می توانید، موجودی خود را در سایت افزایش دهید تا در خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید.

۵. اطلاعات کاربری:

. ویرایش مشخصات کاربر: در این قسمت می توانید اطلاعات خود را تکمیل و یا ویرایش کنید.

. تغییر رمز عبور: در این قسمت می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

. خروج: برای خروج از پروفایل خود می توانید از این قسمت خارج شوید.