چاپ

خدمات چاپ
print

اجرای کلیه پروژه های چاپ افست از صفر تا صد زیر یک سقف در چاپخانه مجهز و قابل اطمینان

چاپ آنلاین ایرانا با در اختیار داشتن چاپخانه مجهز توان تولید کلیه محصولات چاپ افست از ابتدایی ترین مرحله تا مرحله پایانی را دارا است. شما می توانید با خیال راحت سفارشات چاپی خود را به ما بسپارید و محصول چاپ شده خود را در کوتاهترین زمان، بالاترین کیفیت و قیمتی منطقی و رقابتی تحویل بگیرید.

چرا مشتریان به ایرانا پایبند و به ما اعتماد دایمی دارند؟

۱. سابقه درخشان و طولانی در چاپ، جزء اولین چاپخانه های استان اصفهان  (از سال ۱۳۳۸).

۲. طراحی و چاپ تحت نظارت و کنترل یک مجموعه واحد.

۳. مجهز به دستگاه های روز دنیا در صنعت چاپ.

۴. مجهز به چاپ دیجیتال جهت تست های قبل از چاپ افست.

۵. مجهز به واحد QC جهت بررسی نهایی محصول چاپ شده.

۶. مجهز به آتلیه طراحی اختصاصی به منظور دستیابی به بالاترین کیفیت محصول.

در چاپ آنلاین ایرانا کلیه محصولات چاپ افست از قبیل چاپ کاتالوگ، چاپ نشریه، چاپ بروشور، چاپ ساک دستی، چاپ سربرگ، چاپ پاکت، چاپ قبض، چاپ فاکتور، چاپ اوراق اداری، چاپ جعبه، چاپ لیبل، چاپ کاور محصولات، چاپ کارت ویزیت، چاپ پوستر، چاپ تراکت، چاپ اتیکت آویز، چاپ تقویم دیواری، چاپ تقویم رومیزی، چاپ سررسید، چاپ کتاب، چاپ مجله، چاپ ست اداری، چاپ ست فست فود و چاپ کارتن به صورت حرفه ایی از صفر تا صد انجام می گیرد. پروسه تولید یک محصول چاپی یک پروسه طولانی، حساس و دقیق می باشد که باید در تمامی بخش ها به صورت کاملا دقیق انجام گیرد و راهی مرحله بعدی شود. در حالت کلی مراحل تولید یک محصول چاپی به سه بخش اصلی پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ تقسیم بندی می شود

چاپ محصولاتی از قبیل
فاکتور

چاپ فولدر

تقویم دیواری

چاپ تقویم دیواری

کاتالوگ

چاپ کاتالوگ نشریه

کارتن

چاپ کارتن

کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

کتاب

چاپ کتاب

لیبل

چاپ لیبل

ساک دستی

چاپ ساک دستی

ست اداری

چاپ ست اداری

ست فست فود

چاپ ست فست فود

سربرگ

چاپ سربرگ

سررسید

چاپ سررسید

شیت

چاپ شیت اختصاصی

فاکتور

چاپ فاکتور-قبض

پوستر

 چاپ پوستر

پوشه

چاپ پوشه

تراکت

چاپ تراکت

کاور

چاپ کاور

تقویم رومیزی

چاپ  تقویم رومیزی

جعبه

چاپ جعبه

دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه

اتیکت

چاپ اتیکت آویز

بروشور

چاپ بروشور

پاکت

چاپ پاکت

در این بخش قصد داریم به اختصار چرخه تولید یک محصول چاپی از خانواده چاپ افست را برای شما شرح دهیم.

در ابتدای امر پروسه تولید را بر سه قسمت پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ تقسیم بندی می کنیم.

پیش از چاپ یعنی آماده سازی طرح مورد نظر درون نرم افزارهای طراحی مرتبط مانند فتوشاپ، سپس خروجی گرفتن و یا در اصطلاح کپی طرح آمده چاپ بر روی زینک های چاپ. سپس متناسب با نوع خدمات تکمیلی، آماده سازی شابلون های یووی موضعی، کلیشه های چاپ طلاکوب، کلیشه های چاپ برجسته و در انتها تهیه کاغذ یا مقوای متناسب با محصول مورد نظر.

پروسه چاپ به این صورت است که زینک آماده شده از فایل طراحی شده را داخل ماشین چاپ قرار می دهند و بر روی کاغذ و یا مقوای از قبل تهیه شده چاپ می کنند. خاطر نشان می گردد که ماشین های چاپ افست دارای انواع مختلفی می باشند و از لحاظ نوع تغذیه کاغذ می توان به دو صورت صورت رول و شیت، از لحاظ عملکرد فنی به دو نوع چاپ افست خشک و چاپ افست تر، از لحاظ حداکثر ابعاد چاپ و در انتها از حیث حداکثر تعداد رنگ چاپ در یک مرحله به صورت همزمان تقسیم بندی می شوند. متذکر می گردد محصول انتخابی می تواند با انواع مرکب مانند: مرکب های افست پایه، مرکب های افست متالیک، مرکب های افست پنتون، مرکب های افست فلورسنت و یا مرکب های افست امنیتی و خاص چاپ گردد.

در ادامه پروسه تولید یک محصول چاپ افست، به مرحله نهایی و آخر پس از چاپ می رسیم. در این مرحله طرح مورد نظر بر روی کاغذ و یا مقوای انتخابی چاپ شده است. حال نوبت به خدمات تکمیلی مانند: انواع روکش از قبیل روکش سلفون براق، روکش سلفون مات، روکش سلفون مخملی، روکش سلفون متالایز، روکش سلفون طرح دار، روکش یووی سیلندری، روکش یووی موضعی براق، روکش یووی موضعی برجسته، روکش یووی موضعی اکریلی، روکش یووی موضعی شنی، روکش یووی افکت در طرح های مختلف، روکش ورنی. انواع چاپ های تکمیلی مانند: چاپ برجسته، چاپ طلاکوب، چاپ نقره کوب، امباس آج زن در طرح های مختلف. انواع حالت های فرم دهی به محصول مانند: خط تا، تیغ زنی، پرفراژ، شماره زنی. انواع صحافی مانند: صحافی دوخت، صحافی جلد سخت، صحافی چسب گرم، صحافی چسب سرد، صحافی منگنه ساده، صحافی منگنه لوپ، صحافی پانچ و فنر دوبل.

موارد ذکر شده فوق صرفا به صورت کوتاه و مختصر در خصوص نحوه تولید یک محصول چاپی بیان شده است که تک تک هر یک از عناوین مطرح شده، خود به تنهایی یک صنعت، یک تکنولوژی پیچیده و به هم تنیده از چند صنعت مختلف دیگر است که هزاران شاغل و متخصص را، در دل خود جای داده است.

و اما چند نمونه کار چاپ ... !