درباره ما

بـا مـا بیشتـر آشنـا شویـد
مهندس آرش گلستانیان
مهندس آرش گلستانیان
مدیر عامل گروه ایرانا
از سال ۱۳۹۲
حمیدرضا گلستانیان
حمیدرضا گلستانیان
مدیر عامل چاپ ایران
از سال ۱۳۵۶
مرحوم حاج جواد گلستانیان
حاج جواد گلستانیان
موسس چاپ ایران
از سال ۱۳۳۸ تا همیشه

داستان ما از کجا شروع شد

انگیزه و پشتکار دو عنصری است که هر انسانی با تکیه به آن دو می تواند به تمام خواسته ها و آرزوهایش برسد. در هر شرایطی، هر سنی، هر کشوری با هر سطحی از آگاهی که باشیم اما اگر دو عنصر بالا را داشته باشیم موفقیت مان حتمی است. من، آرش گلستانیان با پشتکاری روزافزون مشغول حرفه مورد علاقه خودم هستم تا ثابت کنم خواستن، توانستن است.
داستان ما از پدر بزرگم شروع شد، توسط پدرم حفظ و گسترش پیدا کرد و توسط من ادامه و به روز.

درباره گروه طراحی و چاپ آنلاین ایرانا

گروه چاپ آنلاین ایرانا در سال ۱۳۹۲ پس از اخذ مجوزات مربوطه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در رسته کانون های آگهی و تبلیغات به نام “کانون آگهی و تبلیغات ایرانا گرافیک” توسط مهندس آرش گلستانیان تاسیس گردید. مهندس آرش گلستانیان متولد اصفهان و از خانواده ای که همگی از دیرباز تا کنون در زمینه چاپ در استان های اصفهان و تهران فعالیت داشته اند و دارند وارد این عرصه گردید. پدر بزرگ وی مرحوم جواد گلستانیان، یکی از موسسان اولین چاپخانه های استان اصفهان به اسم “چاپ ایران” بوده است که در سال ۱۳۳۸ در خیابان چهارباغ عباسی اصفهان افتتاح نموده بود و پس از فوت آن مرحوم پسر وی حمید رضا گلستانیان که از دوران جوانی دوش با دوش پدر در چاپخانه فعالیت داشته اند، عهده دار این مسئولیت موروثی می شود و با همت و پشتکار روز افزون در جهت پیشرفت و ارتقا مجموعه تلاش می کند. حال پسر وی با اعتبار و تجربه گذشته و بهره مندی از دانش روز اقدام به تاسیس برند “گروه چاپ آنلاین ایرانا” نموده است. در ابتدای شروع به کار گروه چاپ آنلاین ایرانا، اولین وب سایت این مجموعه با هدف سفارش گیری آنلاین سفارشات طراحی و چاپ، راه اندازی گردید و در آن زمان بازخورد بسیار خوبی از سمت مشتریان دریافت گردید و در زمان خودش جز یکی از بروزترین و کامل ترین وب سایت های این حوزه در کشور بوده است. با توجه به گذشت چندین سال از راه اندازی اولین وب سایت گروه چاپ آنلاین ایرانا و تغییراتی که در الگوی سفارشات اینترنتی پدیدار شده است، مدیریت این مجموعه تصمیم بر راه اندازی وب سایت جدید مجموعه با استفاده از امکانات جدید و کاربردی را نموده است.
هدف مدیریت این مجموعه از افتتاح این وب سایت، در فاز اول، معرفی تمامی محصولات چاپ افست به همراه نکات کاربردی جهت چاپ تک تک محصولات چاپ افست، فایل های قالب مربوطه، کد های رنگ استاندارد و بهینه برای دستیابی به ایده آل ترین و با کیفیت ترین خروجی چاپ، مقالات مرتبط با این حوزه، تخفیف های ویژه محصولات و مقایسه قیمتی تمامی محصولات در یک نگاه می باشد.
در فاز دوم، سیستم سفارش گیر آنلاین با قابلیت قیمت دهی لحظه ای تمامی محصولات چاپ افست بدون نیاز به کاربر، دریافت فایل های سفارش و آنالیز فایل ها به لحاظ کیفیت و تطبیق ابعاد فایل ها با محصول انتخاب شده، انطباق فایل قالب محصول انتخاب شده با فایل طراحی مشتری به لحاظ جلوگیری از بروز هرگونه ایراد، مدیریت تمامی مراحل سفارش از سمت کاربر و اطمینان خاطر از پیشرفت مراحل سفارش می باشد.
در فاز سوم، شیت بندی و تهیه فایل خروجی چاپ از سفارشات گرفته شده توسط سامانه چاپ آنلاین ایرانا بدون دخالت کاربر و ارسال فایل نهایی چاپ به قسمت لیتوگرافی جهت شروع پروسه چاپ می باشد.
ظرفیت اجرای پروژه ها در گروه ایرانا، در بخش طراحی در حال حاظر حدود ۸۰ در صد سفارشات، توسط طراحان این مجموعه در دفتر سفارشات، طراحی می گردد و توان تولید سفارشات چاپ توسط چاپ ایران حدودا ۵۰ درصد سفارشات را پوشش می دهد و ما بقی سفارشات به چاپخانه ها و مجموعه های خدمات چاپی تراز اول کشور سپرده می شود تا پروژه های چاپ محول شده به این مجموعه زیر نظر ناظران چاپ ایرانا با بالاترین کیفیت، تحویل مشتریان عزیز گردد.
چشم انداز این مجموعه علاوه بر رقابت با همکاران در کشور عزیزمان ایران، دستیابی به بازارهای هدف کشورهای همسایه و تغییر الگوی سفارش گیری سنتی و زمان بر، به اتوماسیون های حرفه ای، به روز و بهینه توسط مجموعه ای کامل در تمامی بخش های پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ در زیر یک سقف به نام “ایرانا” می باشد.
امید است با همت، پشتکار و تلاش مدیریت و پرسنل این مجموعه در سایه الطاف ایزد منان، به این اهداف تعیین شده برسیم.

مهندس آرش گلستانیان
مدیر عامل چاپ آنلاین ایرانا