خدمات ما

برخی از خدمات ایرانا
طراحی

طراحی

طراحی چاپ یک فرآیند طراحی گرافیکی است که توسط نرم‌افزارهای طراحی مثل فتوشاپ، ایلاستریتور، کورل، ایندیزاین و غیره انجام می‌شود و محصول نهایی آن، طرحی در قالب دیجیتال (psd،tif ،indd و …) است. طرح‌های گرافیکی اجرا شده توسط طراحان، در فرآیند چاپ و به وسیلۀ روش‌های چاپی مختلف بر روی کاغذ، مقوا، پلاستیک، فلز، سرامیک و یا دیگر مواد چاپی چاپ می‌شوند. بنابراین کار طراحی چاپ در طی روند فرآیند چاپ، اما کاملاً مستقل از آن انجام می‌شود. طراحی چاپ برای اهداف مختلف انجام می‌شود، اما دو هدف اصلی آن بازاریابی و آگاهی از برند هستند.
چاپ

چاپ

صنعت چاپ شامل موسساتی است که عمدتا در چاپ متون ، چاپ تصاویر ، چاپ روی تیشرت ،چاپ روی کاغذ (چاپ کارت ویزیت ، چاپ تراکت ، چاپ سربرگ ، چاپ بنر ، چاپ سررسید اختصاصی و …) فلز ، شیشه ، چاپ روی لیوان ، چاپ پرچم و خیلی چیزهای دیگر را شامل می شوند. چاپ را می‌تواند به سه مرحله مجزا تقسیم شود : مرحله پیش از چاپ(طراحی) ، آماده‌سازی مواد برای چاپ ؛ مرحله انتهایی یعنی خروجی. بسیاری از شرکت های فعال در این حوزه این سه مرحله را بطور کامل رعایت می کنند این شرکت ها ابتدا طرح مورد نیاز شما را در کامپیوتر طراحی و ارزیابی کرده و سپس به اقدام به چاپ کرده و در نهایت به توزیع آنها می پردازند.
غرفه آرایی

غرفه سازی نمایشگاه

گروه طراحی و غرفه سازی ایرانا در سال ۱۳۹۰ به پشتوانه دانش، توانایی و انگیزه پرسنل متخصص با هدف طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاه های تخصصی و بین المللی، در جهت کمک به پیشرفت و گسترش فضای تبلیغات و اطلاع رسانی صنایع داخلی و خارجی تاسیس گردید. در این مدت با جذب پرسنل مجرب، اخذ گرید و مجوزهای لازم از مراجع ذی ربط و تجهیز نمودن کارگاه مستقل توانسته است بیش از ۵۰۰۰۰ مترمربع غرفه در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی از قبیل صنعت ساختمان، تاسیسات، صنعت برق، لوازم خانگی، مبلمان، خانه مدرن، صنعت خودرو و … ، در استان هایی مانند اصفهان، تهران، فارس، اهواز، گیلان، قم، کرمان و یزد را با کیفیت مطلوب در حداقل زمان ممکن اجرا نماید.