طراحی

طراحی
design
طراحی و ایده پردازی کلیه پروژه های چاپ افست به صورت تمام و کمال در آتلیه طراحی اختصاصی ایرانا
آتلیه طراحی ایرانا با در اختیار داشتن طراح های مجرب، حرفه ای و دانش آموخته گرافیک از دانشگاه های سطح اول ایران، تمام تلاش و انگیزه خود را برای خلق طرحی گویا در شان محصول یا خدمات کارفرمایان گرامی انجام می دهد.
ما در ایرانا تمام تلاش خود را جهت انجام بهترین ها در طراحی و ایده پردازی انجام می دهیم.

چرا مشتریان به ایرانا پایبند و به ما اعتماد دایمی دارند؟

۱. سابقه درخشان و طولانی در طراحی و نظارت بر چاپ (از سال ۱۳۸۳).

۲. طراحی و چاپ تحت نظارت و کنترل یک مجموعه واحد.

۳. تیم طراحی حرفه ای و دانش آموخته خلاق.

۴. مجهز به چاپ دیجیتال جهت تست های قبل از چاپ افست.

۵. مجهز به واحد QC جهت بررسی نهایی محصول طراحی شده.

۶. مجهز به چاپخانه اختصاصی به منظور دستیابی به بالاترین کیفیت محصول.

در گروه طراحی و چاپ ایرانا طراحی کلیه محصولات چاپ افست مانند:

طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی ساک دستی، طراحی سربرگ، طراحی پاکت، طراحی قبض، طراحی فاکتور، طراحی اوراق اداری، طراحی جعبه، طراحی لیبل، طراحی کاور محصولات، طراحی کارت ویزیت، طراحی پوستر، طراحی تراکت، طراحی اتیکت، طراحی تقویم دیواری، طراحی تقویم رومیزی، طراحی سررسید، طراحی کتاب، طراحی مجله، طراحی مجله و نشریه، طراحی ست اداری و طراحی ست فست فود انجام می گیرد.

طراحی محصولاتی از قبیل
فاکتور

طراحی فولدر

تقویم دیواری

طراحی تقویم دیواری

کاتالوگ

طراحی کاتالوگ نشریه

کارتن

طراحی کارتن

کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کتاب

طراحی کتاب

لیبل

طراحی لیبل

ساک دستی

طراحی ساک دستی

ست اداری

طراحی ست اداری

ست فست فود

طراحی ست فست فود

سربرگ

طراحی سربرگ

سررسید

طراحی سررسید

شیت

طراحی شیت اختصاصی

فاکتور

طراحی فاکتور-قبض

پوستر

طراحی پوستر

پوشه

طراحی پوشه

تراکت

طراحی تراکت

کاور

طراحی کاور

تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی

جعبه

طراحی جعبه

دفترچه یادداشت

طراحی دفترچه

اتیکت

طراحی اتیکت آویز

بروشور

طراحی بروشور

پاکت

طراحی پاکت

اجازه دهید تا پروسه طراحی در ایرانا را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. فرض کنید کارفرما صاحب یک برند صنایع غذایی در زمینه سبزیجات آماده طبخ جهت طراحی بسته بندی محصول خود به ایرانا مراجعه می کند. در ابتدای امر تمام اطلاعات محصول از قبیل روش های آماده سازی محصول، مراحل شستشوی سبزیجات، بازار هدف محصول تولید شده، معرفی و شناسایی رقبا و برآورد نقاط ضعف آن ها، یافتن کلمات کلیدی و حساس برای جذب بیشتر مخاطب و کلیه مواردی که در نوع طراحی و بسته بندی آن محصول کمک کند، بررسی می گردد. سپس تیم طراحی ایرانا به صورت گروه محور پروژه طراحی را آغاز و با بررسی های متعدد و ترتیب دادن جلسات همفکری مستمر، ایده خود را با کارفرما در میان می گذارند. خاطر نشان می گردد که استفاده از تجربیات کشورهای دیگر و بررسی طرح ها و ایده های کشورهای صاحب سبک، کمک شایان توجهی به تیم طراحی ایرانا می کند. ما معتقدیم که هیچ فاکتوری به جز تبلیغات بد نمی تواند یک محصول را خراب و نابود کند و برعکس یک تبلیغات خوب و هدفمند می توان حتی مقطعی یک محصول بد را در بازار پر فروش نماید و از این جا به بعد تداوم تبلیغات موثر، کیفیت بالای محصول و در دسترس بودن آن باعث جاودانگی آن می شود.

شاید یک جمله شاهکار و کلیدی از اهمیت تبلیغات و تلاش بی وقفه، بتواند همه چیز را برای ما روشن کند. اگر شما همبرگر مک دونالد را امتحان کرده باشید، شاید با خودتان بگویید من بهتر از او می توانم همبرگر درست کنم!! قطعا موسس اولیه مک دونالد شخص ثروت مندی بوده و با رابطه و ضابطه این پول های بادآورده را در این شغل آورده است. در همه جای دنیا شعبه زده است و الان دارد پول پارو می کند!!! اما حقیقت فراتر از این ها است. همبرگر مک دونالد با بیش از هزاران شعبه در جهان، یک غذای متوسط از نظر طمع و قیمت می باشد. اما همه جا در دسترس!! دارای تبلیغات گسترده در تمام دنیا. دارای تم طراحی و چاپ یکسان در تمام دنیا. ما انسان ها ناخواسته تکرار را دوست داریم. دوست داریم تجربیات مختلف را مدام تجربه کنیم. البته شاید این یک عامل سقوط بعضی انسان ها هم باشد!! شما برای تهیه همبرگر مک دونالد در اکثر کشورها، نیاز به صرف زمان یا هزینه زیادی برای پیدا کردن آن ندارید، بلکه به راحتی می توانید آن را پیدا کنید و همان طعم و حس گذشته را در بسته بندی تکراری تجربه مجدد و مجدد و مجدد کنید. قطعا هنر تبلیغات با کمک چاپ توانسته است کمک اساسی به این موفقیت نماید. به قول معروف تبلیغات هزینه نیست، سرمایه گذاری هست. همان طور که یک چاپ بد و ضعیف می تواند تمام ایده های طراح و سرمایه های کارفرما را نابود کند، یک طرح و ایده ضعیف و تکراری هم می تواند یک چاپ خوب و سرمایه های هنگفت را نابود نماید. در نتیجه طراحی خلاق و چاپ حرفه ای، دو بال قدرتمند برای پرواز هر ایده و صنعتی می باشد.

و اما چند نمونه کار طراحی ... !