خدمات طراحی

طراحی
چاپ ایرانا

 

 

طراحی و ایده پردازی کلیه پروژه های چاپ افست به صورت تمام و کمال در آتلیه طراحی

 

در چاپ آنلاین ایرانا طراحی کلیه محصولات چاپ افست مانند :

طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی ساک دستی، طراحی سربرگ، طراحی پاکت، طراحی قبض، طراحی فاکتور، طراحی اوراق اداری، طراحی جعبه، طراحی لیبل، طراحی کاور محصولات، طراحی کارت ویزیت، طراحی پوستر، طراحی تراکت، طراحی اتیکت، طراحی تقویم دیواری، طراحی تقویم رومیزی، طراحی سررسید، طراحی کتاب، طراحی مجله، طراحی نشریه انجام می گیرید.

حتما برایتان جای سوال هست که ایرانا چه نوع محصول هایی را طراحی می کند

اجازه دهید تا پروسه طراحی در ایرانا را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. فرض کنید کارفرما صاحب یک برند صنایع غذایی در زمینه سبزیجات آماده طبخ جهت طراحی بسته بندی محصول خود به ایرانا مراجعه می کند. در ابتدای امر تمام اطلاعات محصول از قبیل روش های آماده سازی محصول، مراحل شستشوی سبزیجات، بازار هدف محصول تولید شده، معرفی و شناسایی رقبا و برآورد نقاط ضعف آن ها، یافتن کلمات کلیدی و حساس برای جذب بیشتر مخاطب و کلیه مواردی که در نوع طراحی و بسته بندی آن محصول کمک کند، بررسی می گردد. سپس تیم طراحی ایرانا به صورت گروه محور پروژه طراحی را آغاز و با بررسی های متعدد و ترتیب دادن جلسات همفکری مستمر، ایده خود را با کارفرما در میان می گذارند. خاطر نشان می گردد که استفاده از تجربیات کشورهای دیگر و بررسی طرح ها و ایده های کشورهای صاحب سبک، کمک شایان توجهی به تیم طراحی ایرانا می کند. ما معتقدیم که هیچ فاکتوری به جز تبلیغات بد نمی تواند یک محصول را خراب و نابود کند و برعکس یک تبلیغات خوب و هدفمند می توان حتی مقطعی یک محصول بد را در بازار پر فروش نماید و از این جا به بعد تداوم تبلیغات موثر، کیفیت بالای محصول و در دسترس بودن آن باعث جاودانگی آن می شود.

شاید یک جمله شاهکار و کلیدی از اهمیت تبلیغات و تلاش بی وقفه، بتواند همه چیز را برای ما روشن کند. اگر شما همبرگر مک دونالد را امتحان کرده باشید، شاید با خودتان بگویید من بهتر از او می توانم همبرگر درست کنم!! قطعا موسس اولیه مک دونالد شخص ثروت مندی بوده و با رابطه و ضابطه این پول های بادآورده را در این شغل آورده است. در همه جای دنیا شعبه زده است و الان دارد پول پارو می کند!!! اما حقیقت فراتر از این ها است. همبرگر مک دونالد با بیش از هزاران شعبه در جهان، یک غذای متوسط از نظر طمع و قیمت می باشد. اما همه جا در دسترس!! دارای تبلیغات گسترده در تمام دنیا. دارای تم طراحی و چاپ یکسان در تمام دنیا. ما انسان ها ناخواسته تکرار را دوست داریم. دوست داریم تجربیات مختلف را مدام تجربه کنیم. البته شاید این یک عامل سقوط بعضی انسان ها هم باشد!! شما برای تهیه همبرگر مک دونالد در اکثر کشورها، نیاز به صرف زمان یا هزینه زیادی برای پیدا کردن آن ندارید، بلکه به راحتی می توانید آن را پیدا کنید و همان طعم و حس گذشته را در بسته بندی تکراری تجربه مجدد و مجدد و مجدد کنید. قطعا هنر تبلیغات با کمک چاپ توانسته است کمک اساسی به این موفقیت نماید. به قول معروف تبلیغات هزینه نیست، سرمایه گذاری هست. همان طور که یک چاپ بد و ضعیف می تواند تمام ایده های طراح و سرمایه های کارفرما را نابود کند، یک طرح و ایده ضعیف و تکراری هم می تواند یک چاپ خوب و سرمایه های هنگفت را نابود نماید. در نتیجه طراحی خلاق و چاپ حرفه ای، دو بال قدرتمند برای پرواز هر ایده و صنعتی می باشد.

نمونه کارها