غرفه سازی نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاهی
غرفه سازی نمایشگاه

اجرای غرفه های نمایشگاهی توسط اکیپ مجرب و حرفه ای به پشتوانه انبار و کارگاه ساخت و مونتاژ اختصاصی

گروه طراحی و غرفه سازی ایرانا در سال ۱۳۹۰ به پشتوانه دانش، توانایی و انگیزه پرسنل متخصص با هدف طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاه های تخصصی و بین المللی، در جهت کمک به پیشرفت و گسترش فضای تبلیغات و اطلاع رسانی صنایع داخلی و خارجی تاسیس گردید. در این مدت با جذب پرسنل مجرب، اخذ گرید و مجوزهای لازم از مراجع ذی ربط و تجهیز نمودن کارگاه مستقل توانسته است بیش از ۵۰۰۰۰ مترمربع غرفه در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی از قبیل صنعت ساختمان، تاسیسات، صنعت برق، لوازم خانگی، مبلمان، خانه مدرن، صنعت خودرو و … ، در استان هایی مانند اصفهان، تهران، فارس، اهواز، گیلان، قم، کرمان و یزد را با کیفیت مطلوب در حداقل زمان ممکن اجرا نماید. گروه طراحی و غرفه آرایی ایرانا با در اختیار داشتن کارگاه و انبار اختصاصی و وسیع، تجهیزات مدرن ساخت غرفه به همراه اکیپ مجرب در زمینه ساخت و تکمیل پروژه ها با بالاترین کیفیت در حداقل زمان ممکن، تمامی نیازهای مشارکت کنندگان محترم را در زمینه برگزاری همایش ها و نمایشگاه ها، را برآورده نماید. امید است با عنایت ایزد منان و اعتماد شما همراهان همیشگی بتوانیم روز به روز در جهت پیشرفت گروه ایرانا در راستای خرید تجهیزات روز دنیا، افزایش نیروهای استخدامی و بالابردن کیفیت پروژه های محوله به ما قدم بر داریم

نکات قابل توجه در غرفه آرایی نمایشگاهی

غرفه آرایی نمایشگاهی یک کار هنرمندانه اما پر دغدغه است، شما باید به نحوی طراحی غرفه را انجام دهید که با سلیقه طیف وسیعی از مردم همخوانی داشته باشد و بتواند در زمان برپایی غرفه مخاطبین بیشتری را به خود جلب کند. اگر می خواهید با قدرت تمام در یک نمایشگاه حضور داشته باشید، باید به یکی از اصلی ترین نکات یعنی طراحی غرفه و غرفه آرایی نمایشگاه توجه داشته باشید . نکات بسیار زیادی هستند که اگر به خوبی رعایت شوند نقش بسیار زیادی را در یک غرفه آرایی مناسب ایفا خواهند کرد. از جمله مهمترین موارد در غرفه آرایی نمایشگاهی می توان توجه به زیبایی، ایده پردازی و خلاقیت، توجه به اندازه و موقعیت غرفه، استفاده ی بهینه از فضا و طراحی مناسب غرفه بر اساس نیازهای یک غرفه دار اشاره کرد. اینها تنها چند مورد از نکات مهم در غرفه آرایی می باشد که توجه به آنها در طراحی غرفه می تواند یک غرفه را به سلیقه مخاطب نزدیک تر و از لحاظ کارایی نیز کارآمد تر باشد.

با توجه به جامعه ی کنونی و وارد شدن آن به عرص ی تکنولوژی و نوآوری، شاهد این هستیم که هر روز محصول جدیدی در گوشه ای از دنیا به جهانیان معرفی می شود. در این بازار و رقابت تنگاتنگ ضرورت تبلیغات امری غیر قابل انکار است. یکی از راههای ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار برای معرفی و عرضه محصولات جدید برگزاری نمایشگاه های متعدد در سراسر دنیاست. نکته قابل اهمیت در برگزاری این نمایشگاه ها توجه به تبلیغات به خصوص تبلیغات محیطی است، که به نام غرفه آرایی در فرهنگ نمایشگاه جایگاه ویژه ای برای خود باز کرده است. حرفه غرفه آرایی یا به عبارت دیگر هنر غرفه آرایی یکی از هنرهای کاربردی است که در عصر جدید به دلیل ضرورت، کاربرد آن به وجود آمده است.هنر غرفه آرایی بسار زیاد تحت تاثیر کاربرد و امور بازرگانی قرار گرفته و به شدت از آن تبعیت می کند.

و اما چند نمونه کار طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی ... !