طراحی و چاپ دفترچه یادداشت

در چاپ آنلاین ایرانا، طراحی و چاپ انواع دفترچه یادداشت در ابعاد های مختلف و جنس های مختلف از قبیل چاپ دفترچه یادداشت پالتویی کوچک، چاپ دفترچه یادداشت اروپایی، چاپ دفترچه یادداشت پالتویی بزرگ، چاپ دفترچه یادداشت جیبی، چاپ دفترچه یادداشت ربعی در انواع صحافی فنر و یا صحافی چسب گرم با خدمات تکمیلی انواع روکش، طلاکوب و نقره کوب تولید می گردد. چاپ دفترچه یادداشت کوچک، چاپ دفترچه یادداشت فنری، چاپ دفترچه یادداشت چسبی، چاپ دفترچه یادداشت برای هدیه تبلیغاتی، چاپ دفترچه یادداشت نمایشگاهی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی از انواع محصول های چاپ دفترچه یادداشت ایرانا به صورت بهترین چاپخانه چاپ دفترچه یادداشت و با کیفیت ترین چاپخانه چاپ دفترچه یادداشت و مناسب ترین چاپخانه چاپ دفترچه یادداشت می باشد.

خدمات رسانی مستمر !

ضمانت کیفیت محصول !

تنوع کالایی گسترده !

بسته بندی مقاوم !

طرح های تخفیف دائمی !

انواع دفترچه یادداشت
ردیفنام محصولتنوع ضخامتتنوع روکش تنوع ضخامت
۱دفترچه یادداشت پالتویی کوچک
۲دفترچه یادداشت اروپایی
۳دفترچه یادداشت پالتویی بزرگ
۴دفترچه یادداشت جیبی
۵دفترچه یادداشت ربعی
برای مشاهده ابعاد هر محصول به راهنمای طراحی در پایین صفحه مراجعه شود.

راهنمای طراحی در یک نگاه

اگر نیاز به دانستن و مطالعه سریع نکات طراحی این محصول دارید، می توانید روی دکمه توضیحات کلیک کنید.

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

راهنمای طراحی دفترچه یادداشت
کد محصولنامابعاد طراحی (cm)ابعاد تحویلی (cm)دانلود قالب آماده
۱دفترچه یادداشت پالتویی کوچک۱۰ * ۱۹۹/۶ * ۱۸/۶ پالتویی کوچک
۲دفترچه یادداشت اروپایی ۱۳ * ۲۱/۵۱۲/۶ * ۲۱ اروپایی
۳دفترچه یادداشت پالتویی بزرگ۱۱/۵ * ۲۲۱۱ *۲۱/۶پالتویی بزرگ
۴دفترچه یادداشت جیبی۸ * ۱۴/۸۱۰/۴ * ۱۴/۴ جیبی
۵دفترچه یادداشت ربعی۱۲ * ۱۶/۵۱۱/۶ * ۱۶/۱ ربعی

۱. برای دستیابی به بهترین حالت تنظیمات طراحی، طرح های خود را درون قالب های آماده ایرانا طراحی نمایید. برای این منظور متناسب با ابعاد سفارش خود، قالب های آماده را از جدول بالا دانلود نمایید.
۲. فاصله ایمن تا کناره ها رعایت شود. (حداقل ۳ میلیمتر)

۳. فاصله ایمن تا فضای خط تا، پانچ، منگنه یا چسب رعایت شود. (حداقل ۲ میلیمتر)
۴. برای مطالعه قوائد کلی طراحی از قبیل : ویژگی های فایل استاندارد چاپ، سایز فونت های طراحی، فاصله ایمن از خطوط تا-تیغ-لب چسب و کناره ها، کد رنگ های خاص، کد رنگ نوشته های مشکی، نکات طراحی چاپ های دورو و تنپلات (پر رنگ)، روش آماده سازی فایل های کلیشه طلاکوب و برجسته-شابلون یووی موضعی، روش طراحی فایل های ۵ رنگ و یا طراحی با مرکب های پنتون، نورها و مانیتورهای استاندارد چاپ و روش طراحی کارهای تک رنگ و دو رنگ به این لینک مراجعه نمایید.

۱. هنگام تحویل سفارش کارت ویزیت، برش کنار روی نوشته ها رفته بودند و قسمتی از نوشته ها خراب شده است. دلیل آن را توضیح دهید؟

رعایت فاصله ایمن ۳ میلیمتر از کناره های کار الزامی است. در این فضاها صرفا از عکس و یا رنگ زمینه طراحی، استفاده نمایید و شامل اطلاعات مهم نباشد. برای سهولت در طراحی، فایل خود را دورن قالب های آماده ایرانا طراحی و برای چاپ ارسال نمایید.

۲. چرا قبل از چاپ فایل ها را بررسی نمی کنید و ایرادات احتمالی را متذکر نمی شوید؟

به علت سیستمی بودن پروسه تهیه فایل خروجی برای چاپ، هیچ گونه کنترلی روی فایل های ارسالی صورت نمی گیرد و فرض بر این است که شخص طراح تمام استاندارد های طراحی را رعایت نموده است.  خاطر نشان می گردد، کاربر هنگام ورود به سامانه، نکات مهم طراحی را مطالعه می کند و متعهد می گردد که در تمامی فایل های خود کلیه نکات را رعایت نماید.

۳. آیا شرایطی برای کنترل نهایی فایل طراحی بنده توسط کارشناسان ایرانا، پیش از چاپ وجود دارد؟

بله، شما تنها کافی است هنگام ثبت سفارش خود، گزینه نظارت طراحی را انتخاب نمایید و بسته به سفارش خود هزینه آن را پرداخت نمایید، سپس کارشناسان ایرانا ایرادات احتمالی را به شما اطلاع می دهند، سپس پس از اصلاح ایرادات، مجددا فایل نهایی را برای چاپ ارسال نمایید.

۱- فاصله ایمن از کناره ها رعایت نمی شود.

۲- در سفارشات دورو چاپ، رنگ های پشت و رو متضاد هم هستند.

۳- سایز فونت های به کار رفته کوچک است.

۴- کد رنگ نوشته های مشکی رعایت نمی شود.

با رعایت نکات زیر، همواره می توانید بهترین خروحی های چاپ را توقع داشته باشید!

۱ . برای دستیابی به بهترین حالت تنظیمات طراحی، طرح های خود را درون قالب های آماده ایرانا طراحی نمایید. برای این منظور متناسب با نوع سفارش و ابعاد آن، قالب های آماده را از صفحه محصولات دانلود نمایید.

۲ . مد رنگ طراحی را در حالت CMYK تنظیم نمایید.

۳ . در مد طراحی، عمق بیت را ۸ بیت قرار دهید.

۴ . رزولیشن طراحی را  ۳۰۰ پیکسل بر اینچ در نظر بگیرید.

۵ . حتما قبل از ارسال برای چاپ، از فایل خود پرینت در ابعاد واقعی بگیرید و سایز فونت ها و ابعاد سایر المان ها را چک نمایید.

۶ . هنگام جا نمایی نوشته ها، لوگو و مطالب مهم طراحی، حتما فاصله ۳ میلیمتر الی ۵ میلیمتر از اطراف فایل را رعایت نمایید و صرفا در این فضاها از رنگ بک گراند یا طرح های زمینه ای استفاده نمایید.

تقویم

۷ . ترجیحا از رنگ های تنپلات و پر استفاده ننمایید.

۸ . از گذاشتن کادر و یا قاب در حاشیه طراحی ترجیحا پرهیز نمایید.

سربرگ

۹ . سعی نمایید در کارهای دورو، رنگ های دو طرف کار یکسان باشند و یا حداقل اختلاف زیادی با هم نداشته باشند. به عنوان مثال یک طرف کار را رنگ سفید و طرف دیگر را رنگ مشکی طراحی نکنید.

۱۰ . چنانچه محصول انتخابی شما لب چسب و یا قالب تیغ دارد، حتما قالب طراحی را دانلود نمایید و طبق آن اقدام به طراحی نمایید. دقت نمایید که هنگام طراحی محصولاتی که لب چسب دارند، صرفا ۲ میلیمتر رنگ پس زمینه را به داخل لب چسب امتداد بدهید و ما بقی آن سفید باشد.

۱۱ . هنگام طراحی محصولاتی که خط تا دارند، حتما فاصله حداقل دو میلیمتر از طرفین خط تا رعایت شود.

جعبه ماسک

۱۲ . هنگام طراحی محصولات چند برگی که صحافی منگنه، فنر و یا چسب می شوند، رعایت فاصله نیم سانتیمتری از طرفین قسمت صحافی شونده و یک سانتیمتر از سه طرف دیگر الزامی است. دقت نمایید در این فضاها صرفا رنگ زمینه و یا تصویر زمینه قرار گیرد.

۱۳ . چنانچه محصول انتخابی شما تا می شود و روکش سلفون هم ندارد، ترجیحا به منظور نمایان نبودن ترک های کاغذ، از طراحی رنگ های تنپلات و پر مخصوصا بر روی خطوط تا، اجتناب نمایید. دقت نمایید هر چه ضخامت مقوا بیشتر باشد این ترک ها نمایان تر می شود.

۱۴ . همواره سعی نمایید جهت تنظیم رنگ نهایی فایل چاپ خود، از مانیتورهای CRT صفحه تخت و یا از مانیتورهای حرفه ای طراحی که شرکت سازنده آن مدعی نمایش رنگ های اصلی می باشد، استفاده نمایید. دقت شود که تحت هیچ شرایطی معیار شما رنگ های درون مانیتورهای معمول و یا صفحه نمایش موبایل نباشد. جهت اطلاع از نحوه تنظیم رنگی که با ماشین چاپ همخوانی دارد، مطابق با دستور العمل کالیبره کردن مانیتور طراحی با دستگاه چاپ افست اقدام نمایید.

۱۵ . چنانچه در فایل طراحی خود از رنگ های زرشکی یا آلبالویی، مشکی، سورمه ای، طوسی، طلایی، سبز آبی یا فیروزه ای و بنفش استفاده کرده اید، لطفا دستورالعمل های مربوط به رنگ های خاص را مطالعه و در فایل خود حتما اعمال نمایید.

۱۶ . چنانچه نوشته های طراحی شما مشکی رنگ است، به منظور جلوگیری از دوبینی نوشته و یا بور شدن رنگ متن مشکی، راهنمای طراحی کد رنگ مشکی برای متن را مطالعه نمایید و به آن پایبند باشید.

Black-text

۱۷ . چنانچه محصول انتخابی شما یووی موضعی براق، یووی موضعی برجسته، یووی موضعی شنی و یا یووی موضعی اکریلی دارد، جهت آماده سازی فایل شابلون یووی موضعی، راهنمای مربوط به آماده سازی فایل شابلون یووی موضعی را مطالعه نمایید.

۱۸ . چنانچه محصول انتخابی شما چاپ طلاکوب یا چاپ نقره کوب دارد، راهنمای آماده سازی فایل کلیشه طلاکوب را مطالعه نمایید.

۱۹ . چنانچه محصول انتخابی شما چاپ برجسته دارد، جهت آماده سازی فایل کلیشه، مطابق با دستورالعمل آماده سازی فایل کلیشه برجسته اقدام نمایید.

۲۰ . چنانچه محصول انتخابی شما تک رنگ است، جهت دستیابی به بالاترین کیفیت چاپ و مطابقت داشتن فایل طراحی با خروجی چاپ، مطابق با دستورالعمل طراحی چاپ تک رنگ را مطالعه نمایید.

۲۱ . چنانچه محصول انتخابی شما دو رنگ است، جهت دستیابی به بالاترین کیفیت چاپ و مطابقت داشتن فایل طراحی با خروجی چاپ، مطابق با راهنمای طراحی چاپ دو رنگ اقدام نمایید.

۲۲ . چنانچه محصول انتخابی شما شامل رنگ های متالیک است، مطلب آموزشی آماده سازی فایل طراحی چاپ با مرکب متالیک را مطالعه نمایید.

۲۳ . چنانچه محصول انتخابی شما شامل رنگ های پنتون است، جهت دستیابی به بالاترین کیفیت چاپ و مطابقت داشتن فایل طراحی با خروجی چاپ، آماده سازی فایل طراحی چاپ با مرکب پنتون را مطالعه نمایید.

۲۴ .برای مشاهده یک محصول چاپی و درک صحیح شما از رنگ های چاپ شده، نور محیط بسیار حائز اهمیت است. لذا مطلب آموزشی نورهای استاندارد برای مشاهده یک محصول چاپی را حتما مطالعه نمایید.